Loading...

ΑΓΩΝΑΣ ΥΠΕΡΠΉΔΗΣΗΣ ΕΜΠΟΔΙΩΝ

 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΙΠΠΑΣΙΑΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
 25/11/2023

COMPETITION INFORMATION
Ελεύθερης Συμμετοχής (1.05 μ) | 1,00-1,05 μ.

Πίνακας Α Αρθρο 274.2.5 | Αγώνας δύο Φάσεων


COURSE INFORMATION

Round 1: Time Allowed: 42 sec | V: 350 | L: 240m

Round 2: Time Allowed: 48 sec | V: 350 | L: 280m


A/A Rider Horse Club
1 SZABO GABOR (S) STELLA BLU
10yr. | HANN | STAKKATO | |
IOMS
2 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ ΑΝΤΕΛΙΝΑ (J) KRES
16yr. | BULSH | | |
ΙΟΒΟΠ
3 ΚΟΡΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (S) ANTRAX
18yr. | AE | GRAND STEP | |
ΙΟΒΟΠ
4 ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΜΑΡΙΝΑ (J) KARAAT VD LINDEHOEVE
14yr. | - | | |
ΙΟΒΟΠ
5 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ (J) NIRVANA
9yr. | - | | |
ΙΟΜ
6 ΓΑΛΛΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ (S) ZAPATERO S ZAZOU
5yr. | ΗΑΝΝ | | |
ΙΟΡ
7 ΠΑΛΕΓΔΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ (S) CORRIE Z
7yr. | ZANG | CORNET OBOLENSKY | |
ΙΚΕΜ
8 ΠΑΛΕΓΔΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ (S) SPARTAN DE KALVARIE
6yr. | BWP | DIAMANT DE SEMILLY | |
ΙΚΕΜ
9 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (S) SPARLA T
6yr. | AES | | |
ΙΚΕΜ
10 ΠΑΤΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Ch) MY WAY VAN DE SCHEMMERSBERG
12yr. | BWP | | |
IOMS
11 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Ch) ASTYDAMEIA
10yr. | - | | |
ΙΟΜ
12 ΝΑΣΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ (Ch) HARCO VAN DE DOORNAKKERS
17yr. | BWP | DARCO | |
ΑΙΟΕ
13 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ (S) DUELUND S CORNET
7yr. | DWB | | |
ΑΚΙΒ
14 ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (S) HALINDA Z
12yr. | ZANG | | |
IOMS
15 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗ ΦΑΙΔΡΑ (Ch) IB
11yr. | KWPN | | |
ΑΙΟΚΕΝ
16 ΜΑΝΕΣΗ ΗΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ (Ch) LILITH DEL LAGHETTO
11yr. | SI | KANNAN | |
ΑΙΟΚΕΝ
17 ΚΟΣΚΟΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (J) CAPITOL S FURY
9yr. | AES | CAPITOL | |
ΙΟΜ
18 ΦΡΑΝΣΟΥΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ (Ch) FERENA D AUROIS
9yr. | SF | | |
ΙΠΠΟΣ
19 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ (S) NIGMA
12yr. | TB | | |
ΑΟΙ
20 ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΟΡΙΝΑ (S) FAIR-PLAY VANT BOSVELD
19yr. | BWB | | |
ΑΙΟΕ
21 ΤΖΕΛΕΠΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ (J) THEA N
15yr. | - | | |
ΙΟΒΟΠ
22 ΛΟΥΒΕΡΔΗ-ΚΟΡΑΝΤΗ ΜΕΛΙΝΑ (Ch) RAMON DEL MAR
14yr. | - | | |
ΕΘΙΟΤ
23 ΚΑΠΕΛΟΥΖΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ (Ch) DALLAS D EPIC
11yr. | OS | | |
ΑΙΟΕ
24 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (S) SEDNA GOLD Z
6yr. | ΖΑΝΓ | | |
ΙΟΒ
25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Ch) CARLOS
13yr. | - | | |
ΙΟΚΑΛ-ST.G
26 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (S) CASANDRA
11yr. | - | | |
ΙΟΜ
27 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (J) KING
6yr. | WESTF | | |
ΙΟΚΑΛ-ST.G
28 ΧΑΤΖΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΔΗΜΗΤΡΑ (Ch) SZILAJ TODOR
14yr. | - | | |
ΕΘΙΟΤ
29 ΚΑΛΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Ch) ARD DOOLAN
18yr. | ISH | | |
ΑΙΟΑΤ
30 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΡΙΤΩΝΑΣ (S) CASSIS L
8yr. | WESTF | | |
IOMS
31 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (S) HAPPY LADY
7yr. | SF | DIAMANT DE SEMILLY | |
ΑΙΟΚΕΝ
32 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ (Ch) AU PTI BONHEUR
14yr. | OC | | |
ΑΚΙΒ
33 ΣΠΕΝΤΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ - ΜΥΡΤΩ (Ch) VEOLE DE KERGANE
15yr. | SF | | |
ΑΚΙΒ
34 ΜΑΥΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (S) TORRES VAN HET DINGESHOF Z
10yr. | ZANG | TORNADO | |
ΙΟΒΟΠ
35 MOORE AMBER-ALEXANDRA (S) TRUENO DE CENTURION
10yr. | ANCCE | | |
ΑΚΙΒ
36 ΜΠΕΓΚΑ ΛΕΤΙΣΙΑ (Ch) KLODET
13yr. | EASTBUL | QUITANO | |
ΕΙΟ
37 ΤΖΟΥΒΑΛΑ ΝΙΟΒΗ-ΕΛΒΙΡΑ (Ch) ULMOUJIK VANT ERTSENHOF
20yr. | SBS | MOUJIK DE SOHAN | |
ΙΟΒ
38 ΧΙΩΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ (J) MIKE
11yr. | - | | |
ΕΘΙΟΤ
39 ΣΚΟΤΤ ΛΙΑ (S) COME BACK
12yr. | - | | |
ΙΟΚΑΛ-ST.G
40 SZABO GABOR (S) LUTZOW
14yr. | DS | | |
IOMS
41 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ ΑΝΤΕΛΙΝΑ (J) GREGOR
15yr. | IRCS | | |
ΙΟΒΟΠ
42 ΠΑΤΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (Ch) EXCELLENT SU
17yr. | BULSH | ETNARHIS | |
IOMS
43 ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΜΑΡΙΝΑ (J) LORENZ D AVOGNON Z
14yr. | ZANG | | |
ΙΟΒΟΠ